Onay Oto Ekspertiz

Düzce Oto Ekspertiz

İşletmemiz, sahip olduğu TSE-HYB belgesi ile 13 Şubat 2018 tarihli 30331 sayılı resmi gazetede yayınlanan Oto Ekspertiz Hizmeti Zorunluluğunu gösteren yönetmeliğe göre tam yetkilidir. Özetle 8 yaş ve daha genç olup 160.000 km sınırının altındaki tüm araçların satışında aranan Ekspertiz Raporu, sadece bu TSE-HYB belgeli firmalardan alınırsa geçerlidir.

Onay Oto Ekspertiz olarak bölgenin en büyük yerleşkesine sahip olan firmamız 300m2 kapalı, 200m2 açık alana sahip yerleşkesi ile rakipsizdir. Düzce, Bolu, Zonguldak, Sakarya il ve ilçelerindeki ikinci el araçlara ekspertiz hizmeti vermekte olan firmamız yılların verdiği deneyim, işinde uzman kadrosu ve en son teknolojik cihazları ile araç alım satımındaki mağduriyetin önüne geçmek için sürekli kendini güncellemektedir. Düzce ilinin oto ekspertiz hizmeti ile tanışmasına vesile olan firmamız, binlerce araç kontrolünde şu ana kadar hiç bir olumsuz tepki ile karşılaşmamış olmamız, yaptığımız kontrollerin arkasında durmamız ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmamız müşterilerimizden tam not almamızı sağlamıştır.

DÜZCE'nin ilk profesonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanımlı oto ekspertiz ve ikinci el oto test check-up merkezidir. ONAY OTO EKSPERTİZ'in hiçbir kurum, galeri, araç satış firması ile anlaşması yada sözleşmesi yoktur. Alıcıya ve satıcıya her zaman eşit mesafededir.